26.02.2021

LATO 21 – ITAKI świat nadal jest piękny!
Elastyczny PAKIET 21 GRATIS!

Planuj swobodnie wakacje z wyjątkowym PAKIETEM 21 na LATO 21. Tylko teraz nielimitowane zmiany rezerwacji po aktualnej cenie do 21 dni przed rozpoczęciem imprezy, pełna płatność za imprezę na 21 dni przed jej rozpoczęciem i możliwość rezygnacji na 21 dni przed rozpoczęciem imprezy z obciążeniem tylko do 10%! A do tego nowe, atrakcyjne ceny i mnóstwo korzyści. Naszym Klientom proponujemy hotele w najpopularniejszych destynacjach i autorskie programy wycieczek objazdowych. Kluby Przyjaciół ITAKI w nowej odsłonie! Tego lata na rodzinny wypoczynek zapraszają bohaterowie z najnowocześniejszego parku rozrywki w Polsce – ENERGYLANDII:  27 hoteli i 11 wycieczek przygotowaliśmy specjalnie z myślą o najmłodszych podróżnikach. Dla pierwszych 1100 dzieciaków bilet do ENERGYLANDII za 1 PLN. Już teraz zaplanuj wakacje marzeń i przekonaj się, że ITAKI świat nadal jest piękny!

PAKIET 21 na LATO 21 – TYLKO DO 31 MARCA

SPRAWDŹ REGULAMIN

23.02.2021

Szanowni Państwo,

informujemy, że od 27 lutego 2021 r. pasażerowie przylatujący ze strefy Non-Schengen do Katowic będą mogli wykonać na lotnisku tuż po przylocie szybki test antygenowy (zaświadczenie w j. polskim lub j. angielskim jest wliczone w cenę).

 

Punkt diagnostyczny badań na obecność COVID-19 znajduje się przed stanowiskami kontroli granicznej. Koszt wykonania testu: 180 PLN/os., czas oczekiwania na wynik wynosi ok. 20 minut, preferowana płatność kartą.

Negatywny wynik testu umożliwia zwolnienie z 10-dniowej kwarantanny.

Pasażerowie, którzy będą chcieli poddać się testowi, na ok. 2 godziny przed pobraniem materiału nie powinni aplikować do nosa i gardła środków przeciwdrobnoustrojowych takich jak krople, aerozole czy maść, a bezpośrednio przed pobraniem materiału nie należy wydmuchiwać nosa.

Na lotnisku informację dotyczącą miejsca wykonywania testów antygenowych można uzyskać przy wejściu do terminalu pasażerskiego A (punkt pomiaru temperatury) oraz w punkcie informacji lotniskowej.

Przed badaniem należy wypełnić formularz rejestracyjny. Zalecamy, by zrobić to wcześniej dla skrócenia procedury związanej z badaniem.

08.02.2021

 

01.02.2021

Szanowni Państwo,

informujemy, że od 01.02.2021 nasze biuro w CH Astra zostaje ponownie otwarta! Zapraszamy do biura od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00-20:00.

Do zobaczenia!


Szanowni Państwo,

informujemy, że od 30 stycznia 2021 pasażerowie przylatujący ze strefy Non Schengen do Wrocławia mogą wykonać na wrocławskim lotnisku tuż po przylocie szybki test antygenowy.

 

Punkt diagnostyczny badań na obecność COVID-19 znajduje się przed stanowiskami kontroli granicznej.

Koszt wykonania testu to 200 PLN, a czas oczekiwania na wynik wynosi ok. 15 minut. Płatności można dokonać zarówno gotówką, jak i kartą płatniczą.

Negatywny wynik testu umożliwia zwolnienie z 10-dniowej kwarantanny.29.01.2021

Szanowni Państwo,

 

informujemy, że zgodnie z Rozporządzeniem z dnia 22 stycznia 2021 r., które weszło w życie z dniem 23 stycznia 2021 r., osoby powracające do Polski transportem zbiorowym, posiadające negatywny wynik testu w kierunku COVID-19 są zwolnione z odbycia kwarantanny. Podkreślamy, że honorowane są wyniki testów antygenowych.

Test musi być wykonany na nie więcej niż 48 godz. przed przekroczeniem granicy Polski (opuszczeniem strefy wolnocłowej po wylądowaniu w Polsce). Czas liczony jest od momentu wyniku testu do przekroczenia granicy.


 

22.01.2021

LATO 2021! BONUSY NA PLUSY – TYLKO DO 25 LUTEGO 2021:

15% zaliczki

50% zniżki dla dziecka w wybranych hotelach

NOWOŚĆ! GWARANCJA MULTI ZMIANA GRATIS

pakiet gwarancji gratis:

gwarancja najniższej ceny

gwarancja niezmienności ceny

gwarancja bezkosztowej zmiany rezerwacji

3% zniżki dla Stałych Klientów


 

Już teraz tęsknisz za wakacjami? Planowanie podróży z bliskimi osobami w długie wieczory to sama przyjemność! Jeżeli już znalazłeś swoje miejsce, ale jeszcze zastanawiasz się z uwagi na niepewną sytuację, mamy na to sposób. GWARANCJA MULTI ZMIANA GRATIS to nasza propozycja nielimitowanych zmian rezerwacji bez jakichkolwiek kosztów. Jeśli tylko chcesz możesz zmienić miejsce, hotel, termin lub wszystko razem do 21 dni przed wyjazdem GRATIS!


 

20.21.2021

 

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością informujemy o przedłużeniu przedsprzedaży oferty krajowej na Lato 2021 do 16.02.2021 r.!

„Odkryj Polskę na nowo”- oprócz tygodniowego lub dwutygodniowego wypoczynku w najpiękniejszych miejscach w kraju.

1) Rabaty do 250 zł od osoby!

Rabat dotyczy uczestników pełnopłatnych. Nie dotyczy uczestników zakwaterowanych na dostawkach oraz dzieci.

Dodatkowo można zyskać 2% z tytułu posiadania Karty Stałego Klienta Rainbow, oraz w przypadku otrzymania sms-a lub maila 1% rabatu.

2) Bezpłatna „MIĘDZYNARODOWA” Zmiana Rezerwacji w wersji „Komfort” – gratis!

Znana i lubiana usługa w specjalnej odsłonie! Tylko w przedsprzedaży Bezpłatna Zmiana Rezerwacji daje możliwość zmiany do 30 dni przed wyjazdem. Co unikalne – zmiana ta nie jest ograniczona do Polski! Klient będzie mógł zmienić swój wyjazd także na zagraniczny, czyli np. z Karpacza na Kretę. W obecnym sezonie możliwość taka wydaje się wyjątkowo cenna – wielu Klientów nie jest jeszcze bowiem pewna czy będzie woleć wyjazd bliższy czy dalszy.

3) Zaliczka – tylko 20%


 

 

19.01.20221

 

 

Szanowni Państwo,

 

 

Z przyjemnością informujemy o rozpoczęciu Przedsprzedaży oferty Egzotyka 2021/22. Już od dziś w sprzedaży znajdują się kierunki czarterowe (w tym realizowane komfortowym Dreamlinerem). Po raz pierwszy już od samego startu przedsprzedaży można rezerwować również bliskie, ciepłe kierunki takie jak: Egipt, Wyspy Kanaryjskie oraz Maroko.

 

 

 

 

 

 

Rabaty i benefity Przedsprzedaży Egzotyka 2021/22:

 

 

1). Rabat do 500 zł

 

Dotyczy osób pełnopłatnych. Nie dotyczy osób zakwaterowanych na dostawkach oraz dzieci.

 

 

2). Parking przy lotnisku za 1 zł

 

Wybierając się na egzotyczne wakacje warto pomyśleć o dodatkowym komforcie. Tylko teraz można pozostawić samochód na parkingu niedaleko lotniska tylko za 1 zł. Konieczne jest podjęcie decyzji w trakcie procesu rezerwacji imprezy.

 

 

3). Pozostałe benefity:

 

a). Bezpłatna Zmiana Rezerwacji w wersji „Komfort” – gratis

 

b). Zaliczka – tylko 20% wartości rezerwacji

 

c). Ubezpieczenie od rezygnacji TU EUROPA – tylko 25 zł od osoby


 

 

 

 

12.01.2021

Szanowni Państwo,

informujemy, że podróżni udający się na Maderę, którzy w przeciągu ostatnich 90 dni przeszli COVID-19 (ozdrowieńcy) oraz ci, którzy przyjęli dwie dawki szczepionki i od drugiej dawki minęło co najmniej 7 dni, są zwolnieni z testów PCR po okazaniu dokumentu (w j. angielskim lub j. portugalskim) potwierdzającego przyjęcie szczepionek lub przebycie choroby.

Przypominamy, że Rząd Autonomicznego Regionu Madery w lipcu ubiegłego roku wprowadził wymóg testów na COVID-19.

Podróżni przybywający na Maderę mogą z tego obowiązku wywiązać się na dwa sposoby:

 1. Okazać służbom lotniskowym na Maderze negatywny wynik testu PT-PCR na COVID-19 wykonanego na własny koszt nie wcześniej niż 72 godz. przed wylotem ze swojego miejsca zamieszkania i podpisać specjalną deklarację.
 2. Poddać się testowi na COVID-19 na lotnisku po przylocie. Test jest wykonany na koszt Rządu Madery, a cała procedura wykonania testu nie powinna trwać dłużej niż 1 godz.

 

10.01.2021

Szanowni Państwo,

wszyscy podróżni udający się na Maltę mają obowiązek okazać służbom lotniskowym negatywny wynik testu RT-PCR na COVID-19 wykonanego na maksymalnie 72 godz. przed planowanym wylotem. Czas liczony jest od momentu pobrania próbek do godziny planowanego wylotu. Dokument potwierdzający negatywny wynik testu musi być w języku angielskim.

Dodatkowo, każdy z podróżnych może zostać poproszony o poddanie się testowi na COVID-19 na lotnisku po przylocie. Test wykonywany po wylądowaniu jest wykonany na koszt Rządu Malty, a cała procedura wykonania testu nie powinna trwać dłużej niż 1 godz.


 

10.01.2021

Szanowni Państwo,

 

informujemy, że od 10.01.2021 wszyscy podróżni udający się na Kubę są zobowiązani okazać negatywny wynik testu RT-PCR w kierunku COVID-19 na lotnisku w Polsce, przed wejściem na pokład samolotu.

 

 

 

Ważne!!! Powyższy obowiązek jest dodatkowym środkiem bezpieczeństwa i wszelkie wcześniejsze procedury nadal pozostają bez zmian, łącznie z obowiązkiem wykonania kolejnego testu po wylądowaniu na Kubie.

 


 

08.01.2021

Szanowni Państwo,

 

informujemy, że  z dniem 1.01.2021r. weszło w życie Rozporządzenie Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 22 grudnia 2020 r. w sprawie wysokości składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (Rozporządzenie TFG).

 

 1. Zgodnie z Rozporządzeniem TFG zmianie ze stawki zerowej na 2 zł/os, ulega jedynie składka dla imprez turystycznych odbywających się na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, na terytoriach państw mających lądową granicę z Rzecząpospolitą Polską, a w przypadku Federacji Rosyjskiej w obrębie obwodu kaliningradzkiego.

 

Pozostałe składki na TFG pozostają w niezmienionej wysokości.

 

 1. Jednocześnie informujemy, że dla zapewnienia stabilności rynku turystycznego został powołany do życia kolejny filar zabezpieczeń – Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP).

 

TFP został powołany na podstawie art. 15 kc tzw. ustawy covidowej, natomiast zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 22 grudnia 2020 r. w sprawie określenia wysokości składki na Turystyczny Fundusz Pomocowy wysokość składek jest taka sama, jak dla TFG.


 

29.12.2020

Szanowni Państwo,

przy wjeździe do Meksyku nie ma obowiązku okazania negatywnego wyniku testu na COVID-19.

Podróżni zobowiązani są do wypełnienia Deklaracji Zdrowia (CUESTIONARIO DE IDENTIFICACIÓN DE FACTORES DE RIESGO EN VIAJEROS) w formie online pod linkiem: https://afac.hostingerapp.com/ (jeśli link nie działa, należy go skopiować i wkleić do paska adresu w swojej przeglądarce).

Formularz należy wypełnić przed wylotem z Polski po dokonaniu odprawy, gdy znany jest już numer siedzenia w samolocie. Większość linii lotniczych udostępnia możliwość dokonania odprawy online.

Po wypełnieniu formularza otrzymuje się kod QR, który wydrukowany lub w wersji elektronicznej należy okazać po wylądowaniu na lotnisku w Meksyku.

Każdy uczestnik powinien uzyskać osobny kod QR. Jeśli kilka osób generuje kod z jednego urządzenia, przed każdym kolejnym uzupełnieniem formularza należy załadować stronę na nowo.


 

28.12.2020 PRACA ZDALNA

Ważna informacja!

W związku z rozporządzeniem z dn. 6 listopada 2020 r. dot. ograniczenia działalności galerii handlowych informujemy, że biuro działa w trybie zdalnym.

Prosimy kontakt telefoniczny lub mailowy.


 

21.12.2020 KWARANTANNA NARODOWA

Szanowni Państwo,

 

W związku z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 21.12.2020r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii informujemy: W okresie 28.12.2020 g. 00:00, do 17.01.2021 g.23:59, turyści wracający do Polski obowiązani będą poddać się 10 dniowej kwarantannie licząc od dnia następującego po przekroczeniu granicy.

 

Jak wynika z Rozporządzenia, obowiązku odbycia kwarantanny, nie stosuje się wobec tzw. ozdrowieńców, a także osób zaszczepionych przeciwko COVID-19.

 

 

 

Zgodnie z §7. Rozporządzenia oraz informacjami na stronie https://www.gov.pl/web/koronawirus/pytania-i-od… obowiązkowa kwarantanna jest traktowana na równi z niezdolnością do pracy z tytułu przebywania na zwolnieniu lekarskim L4.


 

21.12.2020

Szanowni Państwo,

podróżni udający się na Wyspy Kanaryjskie są zobowiązani okazać negatywny wynik testu w kierunku COVID-19. Informujemy, że mimo starań rządu kanaryjskiego, wyniki testów antygenowych NIE są już honorowane, a obowiązek okazania negatywnego wyniku testu dotyczy wszystkich podróżnych bez względu na wiek.

Negatywny wynik testu RT-PCR uprawnia do wjazdu na Wyspy Kanaryjskie.


 

17.12.2020

Szanowni Państwo,

informujemy, że dla podróżnych udających się do Republiki Dominikany został zniesiony obowiązek okazywania negatywnego wyniku testu w kierunku COVID-19. Zamiast tego, na lotnisku 3-10% losowo wybranych podróżnych oraz wszyscy podróżni z objawami zostają poddani szybkiemu testowi w kierunku COVID-19.

Ponadto każdy podróżny ma obowiązek wypełnić Oświadczenie podróżnego o stanie zdrowia – forma papierowa obowiązuje do 31.12.2020.

Od 1.01.2021 podróżni będą zobowiązani do wypełnienia formularza wyłącznie w formie elektronicznej. Formularz jest dostępny pod linkiem: https://eticket.migracion.gob.do. Formularz należy wypełnić przy wjeździe oraz przy wyjeździe, system wygeneruje dwa kody QR, które zostaną zeskanowane przez władze w punkcie wjazdu i wyjazdu. Na lotniskach na Dominikanie dostępny jest bezpłatny internet – pasażerowie, którzy nie wypełnią formularza przed wylotem będą mogli zrobić to po przylocie. Aby skrócić czas procedury przylotu, zalecamy wypełnienie formularza 72 godziny przed podróżą, wydrukowanie lub zrobienie zrzutu ekranu z kodem QR, który należy mieć przy sobie przed wylotem. Dodatkowe informacje są dostępne pod linkiem: https://viajerodigital.mitur.gob.do.


 

15.12.2020

Szanowni Państwo,

 

wszyscy podróżni przyjeżdżający do Omanu, bez względu na długość pobytu, w związku z pandemią COVID-19 muszą spełnić przed wjazdem wymagania, ustanowione przez lokalne władze.

Każdy podróżny jest zobowiązany posiadać ubezpieczenie, które zakresem ochrony obejmuje ryzyka związane z COVID-19 przez okres co najmniej jednego miesiąca. Warto zaznaczyć, że nie chodzi o okres ochrony wskazanej w certyfikacie ubezpieczeniowym, tylko fakt, że rozpoczęte leczenie nie zostanie przerwane przed upływem miesiąca.

Polscy obywatele są upoważnieni do otrzymania bezpłatnej wizy, jeśli pobyt nie jest dłuższy niż 10 dni.

Na lotnisku docelowym należy okazać dokument podróży potwierdzający rezerwację hotelu oraz lotu powrotnego.

Każdy podróżny ma obowiązek pobrać i zainstalować aplikację Tarassud+, która jest dostępna za pośrednictwem Google Play lub App Store.

Po przylocie na lotnisku należy okazać uzupełniony Formularz Rejestracji Podróżnego (TRF) wraz z potwierdzeniem wniesienia opłaty (OMR 25). Należy zachować kopię dowodu zapłaty, ponieważ trzeba go okazać przy kontroli imigracyjnej wraz z dokumentem podróży.

Wszyscy podróżni w wieku od 16 lat wjeżdżający do Omanu, bez względu na państwo pochodzenia, muszą poddać się testowi PCR (wymaz z nosa). Stanowiska pobierania wymazów PCR znajdują się za kontrolą imigracyjną, a przed halą odbioru bagażu.

Po poddaniu się testowi można odebrać swój bagaż i rozpocząć wakacje.

Wyniki testu PCR są dostępne do 24 godzin za pośrednictwem aplikacji Tarassud+, którą każdy wjeżdżający podróżny powinien zainstalować lub na stronie: https://covid19.emushrif.om/traveler/login.

Na wynik testu oczekuje się w zarezerwowanym pokoju hotelowym. Wynik należy sprawdzić samodzielnie za pośrednictwem aplikacji Tarassud+.

W przypadku pozytywnego wyniku testu podróżny musi poddać się ścisłej samoizolacji w swoim zarezerwowanym pokoju hotelowym przez 14 dni. Świadczenia, które wykraczają poza termin pobytu wynikający z umowy klient opłaca we własnym zakresie, chyba że posiada odpowiednie ubezpieczenie, które chroni przed taką sytuacją.

14.12.2020

LEĆ Z ITAKĄ NA RAJSKĄ DOMINIKANĘ AIRBUSEM A330!

Raj na ziemi, pocztówkowe plaże z pudrowo miękkim piaskiem, kokosowe palmy i szmaragdowe wody. Słońce i dźwięki merengue dla kochających żywiołowość, pełna egzotyka, tropikalne niebo i niepowtarzalne, romantyczne krajobrazy. Zapraszamy na niezapomniane, karaibskie wakacje na cudownej Dominikanie!

 • szybko, komfortowo i bez międzylądowań
 • Punta Cana z jednymi z najlepszych plaż na Karaibach
 • w ofercie wyselekcjonowane, luksusowe hotele
 • popularna formuła all inclusive
 • wyloty od 26.12.2020 r.
 • ceny już od 5999 PLN
 • bez testu na COVID-19

 

11.12.2020

LATO 2021 – LEĆ NA RAJSKIE PLAŻE ZANZIBARU Z KATOWIC I WROCŁAWIA!

Niewiarygodnie turkusowy kolor oceanu, białe plaże z piaskiem miękkim jak puder, fantastyczne rafy koralowe, niesamowity zapach przypraw i smak egzotycznych owoców
– poznaj hit sprzedaży – magiczny Zanzibar i leć na wymarzone wakacje teraz nie tylko
z Warszawy, ale także z Katowic i Wrocławia.

 

 • wyloty w terminie: 13.06-31.10.2021 r.
 • ceny już od: 5009 PLN
 • bez testu na COVID-19

10.12.2020

 

Szanowni Państwo

 

Od 10.12.20 (do odwołania) przy przylocie na Wyspy Kanaryjskie wymagane jest przedstawienie negatywnego wyniku testu RT- PCR lub antygenowego.  Aby test był ważny, należy go wykonać na max 72 h przed przylotem w licencjonowanym laboratorium, a dokument wystawiony ma być w języku angielskim lub hiszpańskim. Szczegóły dotyczące danych, które powinny być zawarte w wyniku testu dostępne są na stronie https://www.hellocanaryislands.com/coronavirus/

Z testu zwolnione są dzieci do lat 6. Przypominamy o obowiązku wypełnienia formularza PLF (najwcześniej na 48h przed wylotem) i posiadania kodu QR, podczas wypełniania elektronicznego formularza należy zadeklarować posiadanie negatywnego testu na RT-PCR lub antygenowego.

 

08.12.2020

PODRÓŻUJ AIRBUSEM NA NAJPIĘKNIEJSZE PLAŻE!

Szybko, komfortowo i bez międzylądowań. Już od 20 grudnia tylko z ITAKĄ polecisz z Warszawy na klimatyczny Zanzibar, roztańczoną Kubę i do orientalnego Omanu na pokładzie zmodernizowanego, szerokokadłubowego samolotu Airbus A330. To jedyna taka oferta w Polsce!

Odkryj prawdziwą egzotykę i rezerwuj wakacje już dziś.


 

7.12.2020

Szanowni Państwo,

informujemy, że podróżni przybywający na Wyspy Zielonego Przylądka zobowiązani będą posiadać zaświadczenie o negatywnym wyniku testu na COVID-19

Zaświadczenie (koniecznie w języku angielskim lub portugalskim) potwierdzające negatywny wynik testu na COVID-19 należy okazać przy zakwaterowaniu w hotelu. Akceptowane będą wyniki testów antygenowych.


 

07.12.2020

Szanowni Państwo,

informujemy, że każdy podróżny wjeżdżający na Kubę zobowiązany jest posiadać ubezpieczenie KL/NNW, które swym zakresem obejmuje również ryzyka związane z COVID-19.

Weryfikacja odbywa się na lotnisku docelowym po wylądowaniu. Pasażer, który nie wykupił ubezpieczenia wcześniej, jest zobowiązany do opłacenia odpowiedniej polisy na miejscu – koszt: 30EUR/os.


 

04.12.2020

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością informujemy o przedłużeniu promocji obowiązującej na sezon Zima 2020/21-„Kierunki Pełne Słońca i Swobodnej Zmiany” do 30.12.2020 r.

Promocja obejmuje m.in. nadal bardzo korzystne rabaty do 600 zł i zaliczkę w wysokości 20% wartości rezerwacji. Gorąco zachęcamy rezerwowania Pakietu „Spokojny Wyjazd” w cenie 49 zł od osoby. Pragniemy poinformować, że od dziś w ramach promocji, Klienci otrzymują Bezpłatną Zmianę Rezerwacji w wersji „Komfort”, czyli z możliwością jednokrotnej zmiany do 30 dni przed wyjazdem- gratis. Zmiany zostały również naniesione w warunkach promocji oraz w systemie rezerwacyjnym.


 

03.12.2020

Rainbow, jedno z największych biur podróży w kraju, znane dotąd z organizowania wycieczek objazdowych i wypoczynku na całym świecie, zdecydowało się na dodanie do swojej oferty wczasów w Polsce. Dziś rozpoczęło sprzedaż tego nowego produktu, który nazwało „Odkryj Polskę na nowo”.

Co to znaczy? Touroperator zamierza oferować kompleksowe usługi. W skład pakietu może wchodzić (nie wszyscy muszą skorzystać) przejazd autokarem z jednego z 30 miast w Polsce. Autokary będą ruszać zawsze w sobotę.

Na miejscu, w większych miejscowościach wypoczynkowych (Szczyrk, Wisła, Karpacz, Szklarska Poręba, Krynica Zdrój, Krynica Morska, Jastrzębia Góra, Władysławowo, Międzyzdroje, Świnoujście, Mikołajki, Mrągowo, Augustów, Ustka) mają działać Figlokluby z animacjami dla dzieci. Figlokluby będą zlokalizowane w centralnym miejscu, tam gdzie gości Rainbowa będzie najwięcej. Mają mieć do dyspozycji zarówno teren otwarty, jak i pomieszczenia zadaszone na wypadek, gdyby padało. Zajęcia będą prowadzone 6-7 godzin dziennie, od niedzieli do piątku.

Przewidziano również ćwiczenia dla dorosłych, na przykład nordic walking, taniec, jogę i streching.

Na miejscu biuro podróży ulokuje swoich rezydentów. Nowością mają być też wycieczki fakultatywne.

Touroperator wprowadza jednocześnie ułatwienia. Klient, który zarezerwuje wczasy w Polsce w trwającej do 21 stycznia 2021 r. przedsprzedaży, ale zmieni później zdanie, będzie mógł zmienić do 30 dni przed rozpoczęciem imprezy za darmo rezerwację na inną – w kraju lub za granicą. 

1.12.2020

Swobodnie zaplanuj wakacje – GWARANCJA MULTI ZMIANA GRATIS!

Już teraz tęsknisz za wakacjami? Planowanie podróży z bliskimi osobami w długie wieczory to sama przyjemność! Jeżeli już znalazłeś swoje miejsce, ale jeszcze zastanawiasz się z uwagi na niepewną sytuację, mamy na to sposób. GWARANCJA MULTI ZMIANA GRATIS to nasza propozycja nielimitowanych zmian rezerwacji bez jakichkolwiek kosztów. Jeśli tylko chcesz możesz zmienić miejsce, hotel, termin lub wszystko razem do 21 dni przed wyjazdem GRATIS!

Gwarantujemy prawo do nielimitowanych zmian rezerwacji do 21 dni przed rozpoczęciem imprezy. W tym okresie można zmienić termin wyjazdu, długość (za wyjątkiem skrócenia pobytu), kierunek, hotel, typ pokoju, a także lotnisko wylotowe na dowolną inną ofertę. Cena rezerwacji po zmianie nie może być tańsza o więcej niż 10% od wartości pierwotnej umowy z zachowaniem tej samej ilości uczestników. W przypadku zmiany na ofertę tańszą o więcej niż 10% od wartości pierwotnej umowy, różnica w cenie zostanie wyrównana tak, aby nie przekraczała 10% ceny pierwotnej rezerwacji. Zmiany dokonywane są na warunkach cenowych obowiązujących w dniu dokonania pierwotnej rezerwacji. GMZ dotyczy ofert: ZIMA 20/21 i LATO 2021 w ramach tego samego sezonu, zarówno nowych jak i założonych już rezerwacji przed wprowadzeniem gwarancji. GMZ nie obowiązuje w przypadku imprez realizowanych przelotem rejsowym (nie czarterowym) i low costem oraz pakietów dynamicznych. GMZ zastępuje do 22 grudnia 2020 r. Gwarancję Bezkosztowej Zmiany Rezerwacji w ramach promocji „Marzenia w Cenie Spełnienia” oferty LATO 2021


 

01.12.2020

Szanowni Klienci,

Wróciliśmy do pracy stacjonarnej w biurze! Pracujemy w godzinach 9-20 od poniedziałku do soboty. Zachęcamy do umawiania wizyt telefonicznie.

Optimal Travel


 

Formularz kontaktowy

Pozostało znaków:  1500